СУ "Хан Исперих"
Средно училище в град Нови пазар

Национален конкурс за детска рисунка на тема "Да си добър е красиво"

Достойно представяне на ученици от 5 до 7 кл. на Национален конкурс за детска рисунка на тема "Да си добър е красиво".

Поздравления за нашите художници.